Фото дірявої наскрізь Toyota Camry стало хітом інтернету

Фото дірявої наскрізь Toyota Camry стало хітом інтернету
28.05.2020 12:30
shadow

У соцмережі Reddit (популярна в США) з’явилося фото дуже незвичайної Toyota Camry, яке практично відразу стало вірусним. Автомобіль спантеличив користувачів своїм зовнішнім виглядом.

Об этом сообщает Преступная Россия

Інтерес викликало те, що сфотографована Toyota Camry 1990-х років більше схожа на "швейцарський сир", ніж на автомобіль. Машина в буквальному сенсі слова зрешечена отворами – від передніх крил до заднього бампера. Більш того, навіть на B-стійці і колесах (конструктивні елементи, що впливають на безпеку) були зроблені дірки. Також у седана відсутні дверні ручки.

Toyota Camry, яка вся в отворах

Toyota Camry, яка вся в отворах

reddit.com

Яка була мета такого тюнінгу, не зовсім ясно. Є припущення, що власник захотів зробити свою машину дуже легкою – можливо, для кращої динаміки або меншої витрати палива. А може просто заради забави.

Така ж Тойота, але в нормальному стані

Така ж Тойота, але в нормальному стані

autoevolution.com

Але, що цікаво, ця Кемрі – не перший автомобіль, кузов якого суцільно заповнений отворами. Британська студія тюнінгу Karmann Konnection зараз займається будівництвом схожого авто, але на базі Porsche (проект отримав назву 911 Ever). Однак, на відміну від Тойоти, в німецькому спорткарі отвори робляться не на зовнішніх панелях автомобіля, а прихованих частинах кузова – таким чином, фахівці хочуть істотно знизити масу машини, але роблять це не таким явним чином.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

A quick walk around after unmasking the #lightest911ever we are really pleased with the finish! #light #lightweight #karmannkonnection #classicporsche #porsche #vintageporsche #preA #porsche356 #porsche911 #porsche912 #porsche914 #porsche924 #porsche944 #porsche968 #porscherestoration #porscheparts #classicporscheparts #porschespares #southend #essex

Публикация от KK (@karmannkonnectionporsche)

Раніше OBOZREVATEL писав про те, що в США до сих пір рекламують Тойоту початку 1990-х років.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Новини автосвіту" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/auto/news/foto-diryavoi-naskriz-toyota-camry-stalo-hitom-internetu.htm”