У Миколаєві шахраї ошукали пенсіонерку більш ніж на 800 тисяч

28.05.2020 14:05
shadow

Відбулись судові дебати у справі за обвинуваченням чоловіка у вчиненні шахрайський дій щодо 70-річної жінки, внаслідок яких вона втратила понад 800 тис гривень

Об этом сообщает Редакция
У Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось чергове судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням 37-річного чоловіка, який раніше притягався до кримінальної відповідальності, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4, 2 ст.190 КК України (шахраство). Про це повідомила Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.


Судовий розгляд зазначеного провадження здійснюється колегією суддів у складі Оксани Мамаєвої, Володимира Алєйнікова, під головуванням Сергія Медюка.


Відповідно до обвинувального акту, в обвинуваченого з групою осіб виник умисел у заволодінні шляхом обману грошовими коштами 70-річної пенсіонерки.


29.04.2019 року, вони зателефонували жінці та назвавшись слідчим поліції та її донькою повідомили, що остання стала винуватицею ДТП і для лікування постраждалого та компенсації моральної шкоди необхідна значна сума коштів. Після цього, обвинувачений прибув за місцем мешкання потерпілої та отримав від неї 6 000 доларів США.


Цього ж дня, вони вирішили повторно вчинити шахрайські стосовно потерпілої. Зателефонували останній та повідомили, що водій, який начебто постраждав внаслідок дій її доньки помер і необхідно зібрати додаткові кошти. Після цього обвинувачений прибув за місцем мешкання потерпілої та отримав від неї грошові кошти у сумі 20 300 доларів США та 5350 євро.


Після зазначених подій, обвинувачений з іншою особою на автомобілі таксі вирушили до м.Дніпра, де передали більшу частину коштів, повертаючись до м.Миколаєва, вони зупинились у м.Кривий Ріг, де за допомогою платіжного термінали переказали частину коштів невстановленій слідством особі, залишок вони мали розділити між собою.


Наразі суд завершив з’ясування обставин справи та перейшов до судових дебатів.


Прокурор зазначив, що вина обвинуваченого доведена дослідженими доказами, показами свідків та потерпілої, останній характеризується негативно та має невідбуту судимість.


Обвинувачений провину не визнав, повідомив, що на прохання знайомого забирав раніше позичені потерпілій кошти.


Захисник підтримала думку свого клієнта.


Наразі суд видалився до нарадчої кімнати для постановлення вироку.


Джерело статті: “https://blin.mk.ua/news/127673”